EN      tjamcaas home page   
   
هفته پژوهش گرامی باد: هفته پژوهش گرامی باد...
۱۶آذر روز دانشجو گرامی: ۱۶ آذر روز دانشجو گرامی باد...
بازدید فرماندار محترم شهرستان از روند آماده‌سازی و: بازدید فرماندار محترم شهرستان از روند آماده‌سازی و تجهیز خوابگاه جدید...
تور آموزشی ترویجی ویژه کشاورزان و فعالان حوزه کشاورزی: تور آموزشی ترویجی ویژه کشاورزان و فعالان حوزه کشاورزی در محل آزمایشگاه مرکزی مجتمع آموزش عالی تربت...
شهادت: شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا (س)، تسلیت...
::برگزاری سمینار جادوی قدرت ذهن در کارآفرینی

تاریخ درج خبر:1402/08/26                                        شماسه خبر:14020824

برگزاری سمینار جادوی قدرت ذهن در کارآفرینی

به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی، در روز چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲، به همت دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت مجتمع آموزش عالی تربت‌جام، سمینار جادوی قدرت ذهن در کارآفرینی در محل سالن اجتماعات شهید سپهبد سليمانی مجتمع، با حضور دکتر شهرام خیاطان از اساتید و پژوهشگران حوزه موفقیت در کسب و کار و کارآفرینی، مهندس بهرامی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان، دکتر میرزایی معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی مجتمع و همچنین با حضور کارکنان و دانشجویان مجتمع، برگزار گردید.


در این سمینار، موضوعاتی از قبیل اعتماد به‌نفس، تفکر خلاق، مثبت‌اندیشی،کشف استعداد، تکنیک‌های تندخوانی، تقویت حافظه و غیره پرداخته شد.

در ادامه، مهندس بهرامی در خصوص اعتبارات و تسهیلات دولت جهت طرح‌های کارآفرینانه و فرصت‌های شغلی، مواردی را مطرح نمودند.


همچنین در طی جلسه، مهندس سرحدی مدیرعامل شرکت پلکان موفقیت جام، در خصوص مباحث شکست و موفقیت در برنامه‌های کارآفرینی و باور مثبت، مطالبی را بیان داشتند. در خاتمه جلسه، پرسش و پاسخ با دانشجویان برگزار شد و سپس با اهدای لوح یادبود از زحمات دکتر خیاطان تقدیر به عمل آمد.

دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت

دسترسی سریع
وب لینک هاخراسان رضوی - شهرستان تــربت جــام، بلوار خلیج فارس، بین خلیج فارس 11 و 13، مجتمع آموزش عالی تــربت جــام
تلفن:44-05152547041 نمابر : 05152547045 کد پستی: 9571966590