EN      tjamcaas home page   
   
ماه: A.Zahmatkesh: فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه غفران و رحمت الهی...
سال: سال نو مبارک...
مراسم تقدیر از کارکنان مجتمع آموزش عالی: مراسم تقدیر از کارکنان مجتمع آموزش عالی...
برگزاری کنکور: برگزاری کنکور کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی برای نخستین بار در شهرستان تربت...
::پیام تقدیر و تشکر از همکاران و عوامل اجرایی

پیام تقدیر و تشکر از همکاران و عوامل اجرایی برگزاری کنکور دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ 

 

دکتر کمال قاسمی بزدی رئیس مجتمع آموزش عالی تربت جام و  نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور، در پیامی از زحمات کلیه همکاران و عوامل اجرایی شهرستان تربت‌جام در امر برگزاری کنکور دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ در این مجتمع، تقدیر و تشکر نمود.

طی روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۱ و ۱۲ اسفند ۱۴۰۱، مجتمع آموزش عالی تربت جام، میزبان برگزاری رقابت ۱۲۲۳ نفر از داوطلبان کنکور دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در شهرستان تربت‌جام بود، رویدادی که با برنامه‌ریزی‌های گسترده حوزه‌های مختلف مجتمع و نهادهای مرتبط در شهرستان، در کمال صحت و سلامت کامل و با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور و با رضایت حداکثری داوطلبان برگزار شد.

در همین راستا، دکتر کمال قاسمی بزدی رئیس مجتمع آموزش عالی تربت جام و  نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور، در پیامی از زحمات کلیه همکاران و عوامل اجرایی شهرستان تربت‌جام در امر برگزاری کنکور دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ در این مجتمع، تقدیر و تشکر نمود.


 

متن پیام ایشان بدین شرح است:

به نام خدا

ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید

هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

با سلام و عرض ادب،

با کمال احترام، برگزاری منظم، باآرامش و در کمال سلامت یکی از رقابت‎های علمی کشور یعنی کنکور دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ که حاصل تلاش‌های بی دریغ و خستگی‌ناپذیر کلیه همکاران گرامی در مجتمع آموزش عالی تربت جام و مساعدت دستگاه‌های اجرایی می باشد، نمونه ای از نمود عینی همدلی و همزبانی بوده که افتخار دیگری را بر افتخارات مجتمع افزود. اطمینان داوطلبان عزیز و آرامش ایشان و خانواده‌هایشان هدفی بود که شما عزیزان خالق آن بودید. بدون تردید در این شرایط که برای اولین بار در شهرستان شاهد اجرای کنکور دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد توسط عوامل اجرایی مجتمع آموزش عالی تربت‌جام و همکاری دانشگاه پیام نور تربت جام با برنامه‌ریزی دقیق بودیم، یک فداکاری و خدمت بزرگ برای داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی محسوب می‌شود.

لذا از صمیم قلب از همه همکاران عزیزم در مجتمع آموزش عالی تربت جام و دانشگاه پیام نور تربت جام، امام جمعه محترم، نماینده محترم مردم شریف در مجلس شورای اسلامی، فرماندار محترم شهرستان تربت جام، شبکه بهداشت و درمان و اورژانس دانشکده علوم پزشکی تربت جام، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، آتش‌نشانی، جمعیت هلال‌احمر، موسسه آموزش عالی وحدت، ادارات برق، آب، گاز و شهرداری تربت جام که در این امر خطیر، مجتمع را یاری نمودند، تقدیر و تشکر می‌نمایم.

از خداوند متعال برای همه شما بزرگواران، سلامتی و توفیق روز افزون را خواستارم و موفقیت و سرافرازی تمامی داوطلبین آینده‌ساز را در کلیه عرصه‌های علمی و آموزشی کشور آرزومندم.

 

با احترام

دکتر کمال قاسمی بزدی

رئیس مجتمع آموزش عالی تربت جام و نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور


دسترسی سریع
وب لینک هاخراسان رضوی - شهرستان تــربت جــام، بلوار خلیج فارس، بین خلیج فارس 11 و 13، مجتمع آموزش عالی تــربت جــام
تلفن:44-05152547041 نمابر : 05152547045 کد پستی: 9571966590