EN      tjamcaas home page   
   
ماه: A.Zahmatkesh: فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه غفران و رحمت الهی...
سال: سال نو مبارک...
مراسم تقدیر از کارکنان مجتمع آموزش عالی: مراسم تقدیر از کارکنان مجتمع آموزش عالی...
برگزاری کنکور: برگزاری کنکور کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی برای نخستین بار در شهرستان تربت...
::بازدید معاون محترم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و هیات همراه از مجتمع

تاریخ درج خبر:1401/11/26                                                    شناسه خیر:14011126

بازدید د‌کتر هاشم داداش‌پور، معاون محترم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان و دکتر مسعود گنجی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان از مجتمع آموزش عالی تربت جام

به گزارش روابط عمومی مجتمع، دکتر هاشم داداش‌پور، معاون محترم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان به همراه دکتر مسعود گنجی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان، دکتر قربانی مشاور اداری مالی و دکتر حمیدی مشاور دکتر داداش‌پور، روز چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱، از مجتمع آموزش عالی تربت جام، بازدید کردند.


در طی نشستی که دکتر داداش‌پور و هیات همراه با جمعی از کارکنان، اعضای هیات علمی و ریاست مجتمع برگزار گردید، دکتر کمال قاسمی بزدی رئیس مجتمع، گزارش مفصلی از عملکرد و مشکلات و امکانات رفاهی، خدماتی و آموزشی مجتمع آموزش عالی ارائه دادند.

سپس، دکتر داداش‌پور، به بازدید از مرکز تندرستی و مشاوره ورزشی و سالن بدنسازی مجتمع پرداختند و خاطرنشان کردند: وجود مرکز تندرستی در یک محیط آموزشی از ملزومات آن محیط بوده و آموزش و پیشرفت دانشجو زمانی حاصل می‌گردد که از لحاظ جسمانی و فکری در آرامش باشند.


آقای رضوانی مدیر تربیت‌بدنی مجتمع، ضمن ارائه گزارشی از تجهیزات و امکانات مرکز تندرستی، عنوان کردند: فراهم کردن امکانات ورزشی در جهت پیشبرد اهداف دانشگاه و دانشجو ضروری بوده و خداروشکر مجتمع آموزش عالی، یکی از بهترین و فعال‌ترین مراکز تندرستی در دانشگاه‌های منطقه ۹ کشور را دارا می‌باشد و خواستار اختصاص بودجه به این مرکز، ‌برای تجهیز امکانات ورزشی در سراها‌ی دانشجویی بودند. در ادامه، دکتر داداش‌پور از مرکز مشاوره و سلامت، سراهای دانشجویی و همچنین سلف مجتمع آموزش عالی بازدید کردند و عنوان کردند: همه ما فرزندان خانواده بزرگ وزارت علوم می‌باشیم و باید قبول کنیم بعضی از زیرساخت‌ها و شرایط اولیه برای تبدیل شدن مجتمع آموزش عالی به دانشگاه، باید ابتدا توسط مسئولین، خیرین و همت مردم شهرستان تربت‌جام، مهیا گردد تا وزارت علوم بتواند به توسعه و رشد مجتمع آموزش عالی کمک کند.


همچنین، دکتر مسعود گنجی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان عنوان کردند: وجود قابلیت‌های بالای کشاورزی و جغرافیایی و قابلیت‌های غنی فرهنگی و تاریخی و وجود ذخایر معدنی این شهرستان بسیار ارزشمند است و همین قابلیت‌ها می‌تواند موجب ایجاد زیرساخت‌های توسعه علمی و ارتقای مجتمع آموزش عالی تربت جام به دانشگاه و پیشرفت‌های آتی آن باشد. تمام اهتمام و تلاش صندوق رفاه دانشجویان در بخش خدمات رفاهی که خوابگاه دانشجویی از اصلی‌ترین مولفه‌های آن است، ارتقا و بهینه‌سازی این خدمات برای دانشجویان عزیز سراسر کشورمان می‌باشد و مجتمع آموزش عالی، با دارا بودن خوابگاه‌های خودگردان با زیربناهای ۱۰۰۰ و ۱۵۰۰ مترمربع، برای خواهران و برادران، رضایت‌مندی نسبی دارا می‌باشد.


در پایان، دکتر کمال قاسمی بزدی، عنوان کردند: ارتقا و تبدیل شدن مجتمع آموزش عالی به دانشگاه، برای شهرستان تربت جام، که یکی از مهمترین شهرستان‌های تجاری شرق کشور است، ضروری می‌باشد. مجتمع آموزش عالی، به عنوان یک دانشگاه دولتی در شرق کشور، حتی برای همسایگان شرقی کشور مانند افغانستان و تاجیکستان، مفید می‌باشد، چون ما صاحب علم هستیم. رشد جمعیت این شهرستان، از بالاترین نرخ رشد‌های جمعیت کشوری می‌باشد. ما با توجه به نیاز‌ها و مرزی بودن شهرستان تربت‌جام، خواستار این می‌باشیم تا وزارت عتف توجه خاص به مجتمع آموزش عالی تربت‌جام داشته و به توسعه و پیشرفت آن کمک کند

روابط_عمومی

دسترسی سریع
وب لینک هاخراسان رضوی - شهرستان تــربت جــام، بلوار خلیج فارس، بین خلیج فارس 11 و 13، مجتمع آموزش عالی تــربت جــام
تلفن:44-05152547041 نمابر : 05152547045 کد پستی: 9571966590