EN      tjamcaas home page   
   
دیدار معاون آموزشی، پژوهشی و: دیدار معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی مجتمع آموزش عالی تربت‌جام با رئیس فنی و حرفه‌ای...
بیست و سومین گردهمایی مدیران: بیست و سومین گردهمایی مدیران تربیت‌بدنی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشور در مجتمع آموزش عالی...
شعار سال: سال 1401، سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین گرامی...
::دیدار معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی مجتمع آموزش عالی تربت‌جام با رئیس فنی و حرفه‌ای شهرستان

تاریخ درج خبر:1401/11/04                                                                  شناسه خبر:14011103

دیدار معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی مجتمع آموزش عالی تربت‌جام با رئیس فنی و حرفه‌ای شهرستان

به منظور استفاده دانشجویان مجتمع برای دروس کارگاهی و عملی، در مورخه ۳ بهمن ماه ۱۴۰۱، با حضور دکتر توحیدی معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی مجتمع، مهندس اسماعیل‌جامی کارشناس مسئول امور آموزشی و آقای فیاض مدیر حقوقی مجتمع، جلسه‌ای با مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان تربت‌جام، در این خصوص برگزار گردید.


در این جلسه، مهندس نیکبخت رئیس فنی و حرفه‌ای تربت‌جام، تاکید نمودند که از تمام ظرفیت‌ها و امکانات این مرکز برای تدریس دروس عملی دانشجویان استفاده خواهد شد و در مواردی که این مرکز امکانات کافی را نداشته باشند، از مرکز شماره یک مشهد استفاده می‌شود.

علاوه بر این، مهندس غفوری و مهندس یوسفی توضیحاتی را در خصوص امکانات و ظرفیت‌های موجود آن مرکز ارائه دادند و در پایان از کارگاه اتومکانیک، کارگاه جوشکاری و ورقکاری، کارگاه ماشین ابزار، کارگاه برق صنعتی، برق ساختمانی و کارگاه تاسیسات، بازدید به عمل آمد و مقرر شد تفاهم‌نامه جامعی در خصوص استفاده از امکانات آن مرکز تنظیم شود.


با توجه به سیاست وزارت علوم مبنی بر کاربردی شدن رشته‌های تحصیلی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، در این جلسه بر همکاری متقابل مجتمع آموزش عالی تربت‌جام و مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای تربت‌جام، تاکید شد.

روابط عمومی

دسترسی سریع
وب لینک هاخراسان رضوی - شهرستان تــربت جــام، بلوار خلیج فارس، بین خلیج فارس 11 و 13، مجتمع آموزش عالی تــربت جــام
تلفن:44-05152547041 نمابر : 05152547045 کد پستی: 9571966590